Prislista 2021.04 finns nu för nerladdning

Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member

Niklas Hyttsten

VD/Försäljning
0171-47 80 52
niklas.hyttsten@crenna.se
Team Member

Annette Jarl

Försäljningschef/Marknadschef
0171-47 80 59
annette@crenna.se
Team Member

Simon Wahlgren

Platschef Göteborg
072-077 83 44
simon.wahlgren@crenna.se
Team Member

Lovisa Jarl

Försäljningsassistent
0171-45 12 04
lovisa.jarl@crenna.se
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member

Joakim Nordberg

Ordermottagare
0171-47 80 51
order@crenna.se
Team Member

Jesper Eriksson

Ordermottagare Göteborg
031-13 00 50
jesper.eriksson@crenna.se
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member

Jessiqa Tillblom

Kalkylator
offert@crenna.se
Team Member

Maria Wallén

Kalkylator
offert@crenna.se
Team Member

Tommy Eriksson

Kalkylator
offert@crenna.se
Team Member

Charlie Skogevall

Kalkylator
offert@crenna.se
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member

Roine Pettersson

Produktionschef
0171-47 80 57
roine.pettersson@crenna.se
Team Member

Jouko Lempinen

Konstruktör
0171-47 80 54
jouko.lempinen@crenna.se
Team Member

Enis Kunovac

Konstruktör
enis.kunovac@crenna.se
Team Member

Philip Fredriksson

Inköpare
0171-45 12 44
philip@crenna.se
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member

Mats Pettersson

Montagechef
0171-45 12 01
mats.pettersson@crenna.se
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member
Team Member

Birgitta Palmquist-Andersson

Ekonomiansvarig
0171-47 80 53
birgitta@crenna.se

ENKLARE VAL AV LJUDDÄMPARE

Crenna har över 1,1 miljarder olika möjliga kombinationer av ljuddämpare och därmed marknadens bredaste sortiment av ljuddämpare. För att underlätta urvalet av ljuddämpare har Crenna tagit fram ett unikt projekteringsverktyg där det tas fram ett lämpligt urval utifrån projektspecifika parametrar. Verktyget är även ihopkopplat med MagiCAD vilket innebär att dämpning, tryckfall, dimensioner samt 3D-modell följer med vald produkt direkt till MagiCAD.

MagiCADny.png
green-banner-pilar-ner.png

SKA ni bygga enligt Green Building? BREEAM?
ELLER SÖKER NI ÄNDÅ EFTER DE ENERGI-
EFFEKTIVASTE LÖSNINGARNA INOM VENTILATION?

Crennas PREMIUM-kanaler ger systemet en helt ny utgångspunkt! >>

NYHETER

2021-11-15 08:18:42

PRISLISTA 2021.04

Läs mer

2021-09-15 17:56:00

AVISERING - PRISHÖJNING 15 NOVEMBER 2021

Läs mer

2021-07-14 09:46:35

PRISLISTA 2021.03

Läs mer

Fler nyheter

FACEBOOK



HUVUDKONTOR

Crenna Plåt AB
Kvartsgatan 19
749 40 Enköping

0171-47 80 51
order@crenna.se
offert@crenna.se

TILLVERKNINGSENHETER

Enköping
Göteborg
Stockholm
Copyright © Crenna Plåt AB 2020. Juridiskt meddelande